NASZE  GRUPY  2023/2024

 

 

GRUPA  I – dzieci młodsze ( 3 i 4 – latki )

 

  1. Dominika B.
  2. Maja C.
  3. Leon D.
  4. Dominik D.
  5. Nina D.
  6. Fabian H.
  7. Eryk H.
  8. Hanna J.
  9. Dawid J.
  10. Marta K.
  11. Antonina K.
  12. Kacper L.
  13. Pola L.
  14. Amelia L.
  15. Alan L.
  16. Zofia P.
  17. Fabian S.
  18. Zofia S.
  19. Paweł S.
  20. Wiktor S.
  21. Bruno S.
  22. Konstancja S.
  23. Jagoda T.
  24. Mirosława V.
  25. Martyna W.

 

Wychowawca –   mgr Tatiana Michalczyk

                         mgr Agata Niedoba

Pomoc nauczyciela – Karina Kulig

Woźna oddziałowa – Beata Wiora

 

 

Prosimy o wyposażenie dzieci:

  • w poduszeczki i kocyki, zapakowane w siatki ( podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka )
  • kapcie ( podpisane )
  • zestaw zapasowych ubranek ( stosowny do pory roku ) w podpisanym worku lub torbie włożony do półki w szatni

Prosimy o nie pozostawianie w szatni rzeczy nie potrzebnych – zabawki, słodycze, jedzenie, picie.

W przedszkolu nie stosujemy pampersów i smoczków.

 

 

GRUPA II – dzieci starsze ( 5 i 4 – latki )

 

  1. Zuzanna A.
  2. Łukasz D.
  3. Maksymilian H.
  4. Milena H.
  5. Łukasz K.
  6. Wiktoria L.
  7. Mikołaj L.
  8. Wojciech M.
  9. Michał P.
  10. Amelia S.
  11. Karolina S.
  12. Maja S.
  13. Katarzyna S.
  14. Franciszek S.
  15. Martyna S.
  16. Nelia W.
  17. Daria W.
  18. Lena W.
  19. Wiktor W.

 

Wychowawca –    mgr Renata Przybyła / zastępstwo mgr Bogusława Wnęk - chyra

                          mgr Agata Niedoba

                          mgr Katarzyna Abrahamczyk

Woźna oddziałowa – Sylwia Panczyk

 

 

Prosimy o wyposażenie dzieci:

  • kapcie ( podpisane )
  • zestaw zapasowych ubranek ( stosowny do pory roku ) w podpisanym worku lub torbie włożony do półki w szatni

Prosimy o nie pozostawianie w szatni rzeczy nie potrzebnych – zabawki, słodycze, jedzenie, picie.

 

 

W obu grupach przedszkolnych zajęcia prowadzą:

  • niemiecki – mgr Katarzyna Abrahamczyk
  • angielski – mgr Justyna Buhl
  • logopeda – mgr Barbara Kloc
  • terapeuta pedagogiczny – mgr Renata Przybyła
  • pedagog specjalny - mgr Katarzyna Abrahamczyk
  • religia – Ks. Krzysztof Matysek

 

 do góry